Regulamin wysyłek

Nasz sklep oferuje profesjonalną sprzedaż kwalifikowanego materiału roślinnego w pojemnikach.

Zamówienia na rośliny można składać poprzez formularz zamówień na stronie www.iglastekrzewy.pl, e-mailem: sklep@iglastekrzewy.pl lub telefonicznie +48 508 577 994 

Zamówiony towar wysyłamy w sezonie wiosennym według kolejności składania zamówień z okresu zimowego. Natomiast w okresie od kwietnia do grudnia wysyłamy w         przeciągu zaledwie 3 dni roboczych, na bieżąco, oczywiście jeśli pogoda na to pozwoli.

Wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich : K-EX lub GLS. Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

NOWOŚĆ!! Wysyłki zagraniczne

Prowadzimy profesjonale wysyłki zagraniczne na terenie Unii Europejskiej za pośrednictwem firmy GLS.

Koszt przesyłki do 30 kg wynosi:

Kraj  Austria Czechy Niemcy Szwecja Wielka Brytania Włochy
Koszt  65 zł  55 zł   55 zł    78 zł      123 zł      121 zł


Cennik wysyłek do pozostałych Państw dostępny jest pod nr. +48 508 577 994 


Płatności za zamówiony towar można dokonać :

- u kuriera - płatność przy odbiorze paczki

- lub płatność przelewem - przedpłata

Podane w sklepie internetowym ceny są cenami brutto.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 20,00 zł. W przypadku mniejszych zamówień zostaną doliczone dodatkowe koszty pakowania w wysokości 6,00 zł.

Koszt przesyłki pierwszej paczki do 30 kg wynosi 19,50 zł. Każda kolejna paczka w danym zamówieniu to już tylko 9,50 zł. W jedną paczkę w zależności od wielkości i pokroju    roślin możemy zapakować około 10 do 20 szt. Szczegóły uzgadniane są telefonicznie lub mailowo.

W przypadku reklamacji należy skontaktować się telefonicznie z naszą szkółką, do 3 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki.Następnie należy wysłać zdjęcia reklamowanej       rośliny na adres: sklep@iglastekrzewy.pl

Dokładamy wszelkich starań by Państwa zamówione rośliny dotarły nie uszkodzone. Kartony są dopasowane do wielkości zamówienia tak by Państwa produkty były dobrze      zabezpieczone.