Sosna - Pinus

Mało jest rodzajów roślin mogących zapewnić tak dużą rozpiętość cech - czego oczekujesz? Sosna ci to zapewni. Znajdziesz tu mnogość form, począwszy od zapewniających prywatność gatunków leśnych i parkowych gdzie sprawdzą się typowe gatunki, czy tworzących świetne ogrodzenia i uzupełniające kompozycje jak kosodrzewina czy krzewiące się formy woln...

Mało jest rodzajów roślin mogących zapewnić tak dużą rozpiętość cech - czego oczekujesz? Sosna ci to zapewni. Znajdziesz tu mnogość form, począwszy od zapewniających prywatność gatunków leśnych i parkowych gdzie sprawdzą się typowe gatunki, czy tworzących świetne ogrodzenia i uzupełniające kompozycje jak kosodrzewina czy krzewiące się formy wolno rosnące, przez wyjątkowo dekoracyjne formy szczepione na pniu tzw. czarcie miotły - w sam raz do kolekcji rzadkich form iglastych. po dające jadalne nasiona limby czy pinie.

Sosny to gatunki kosmopolityczne, czyli można spotkać je na całym świecie, poszczególne gatunki świetnie radzą sobie w różnych środowiskach i strefach klimatycznych, zgromadzone tutaj z powodzeniem poradzą sobie w naszym kraju, sprawdzamy je pod tym kątem od wielu lat. 

Więcej

Sosna - Pinus Jest 181 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 181 elementów